ogrodowe
Koszyk piknikowy Stitch
- Nr katalogowy:
7600312510
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
50,31 zł / szt
61,88 zł brutto
Koszyk piknikowy Stitch
19 akcesoriów w zestawie, w tym: gofry, kubeczki, sztućce, talerze. Wyprodukowany we Francji.
| Waga | 384 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 250 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600312510 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Rodzaj | Kosze piknikowe |
| Wymiary | 26,4 x 18,8 x 12,7 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,7 x 25,2 x 12,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |