pendrive
Pendrive UME2 128GB USB 2.0 Biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 2000
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
55.0 x 21.0 x 9.6 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
50,61 zł / szt
62,25 zł brutto
USB 2.0 UME2
UME2 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypoślizgowym wzorem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki.
Pamięć UME2 dostępna jest w pojemnościach od 8 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 20 MB/s i zapisu do 5 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME2 objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 55.0 x 21.0 x 9.6 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 5 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |