frytownice
Multifunctional Hot Pot Cooker 6L
- Moc: 2000
- Wyświetlacz LCD: Tak
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
247,23 zł / szt
304,09 zł brutto
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 10 x 10 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Wymiary | 392 x 288 x 237 mm |
| Waga | 3.9 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |