Pendrive UC320 256GB USB3.2-A Gen1 czarny
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 256
- Pełna specyfikacja
UC320
Z myślą o środowisku
Elegancki i subtelny dysk UC320 został stworzony z myślą o lepszej przyszłości. Obudowa urządzenia jest wykonana w 85% z plastiku z recyklingu*, co przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 w trakcie procesu produkcyjnego o 58%**. Zaakcentuj swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska!
* Materiały PCR to zużyte produkty pozyskane od konsumentów, a następnie posortowane i przetworzone w celu ponownego użycia jako nowe surowce.
** W porównaniu z obudową wykonaną w 100% z plastiku niepoddanego recyklingowi.
Szybki transfer - koniec niepotrzebnego czekania
Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 1 pamięć UC320 obsługuje szybkość do 5 Gb/s, zapewniając wygodną i wydajną transmisję danych z jednego ultrakompaktowego urządzenia z obsługą Plug and Play. Pamięć jest ponadto wstecznie zgodna z interfejsem USB 2.0.
Spersonalizuj swój dysk
Wzbogać dysk UC320 o akcesoria! Dysk UC320 ma wygodne wycięcie, za pomocą którego można przyczepić do niego smycz, plecak, breloczek lub wszystko to, co jest w Twoim guście.
Wygodna bezzatyczkowa konstrukcja
Pamięć UC320 jest wyposażona w wysuwane złącze, które eliminuje problem nieporęcznych osłon i zatyczek, które można zgubić. Złącze można łatwo wysunąć i wsunąć jedną ręką.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 9,1 x 21,2 x 45,4 mm |
| Waga | 6.5 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |