bobasy
Lalka Emma - mówiąca lalka 38 cm
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
EP03198
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
145,00 zł / szt
178,35 zł brutto
Lalka Emma - mówiąca lalka 38 cm
Emma - lalka, która mówiąc, naprawdę porusza ustami!
Poznajcie Emmę, interaktywną lalkę, która uczy się mówić!
Aby ją tego nauczyć, musisz z nią rozmawiać jak najczęściej, wtedy ona będzie powtarzać nowe słowa i poznawać je.
Po kilku powtórzeniach i pochwałach, Emma przejdzie na wyższy etap nauki!
Lalka potrafi wymawiać ponad 150 słów i zwrotów, ruszając przy tym usteczkami. Umie również ruszać główką i śmiać się, gdy się ją połaskocze po brzuszku. Natomiast gdy przyłoży się do ucha jej smartfon, zadzwoni do mamy, taty, babci lub dziadka!
Produkt wymaga 4 baterii AA.
Baterie zawarte w zestawie służą wyłącznie do celów demonstracyjnych.
| Waga | 1469 kg |
|---|---|
| Wymiary | 335 x 250 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Epee |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | EP03198 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Inne |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Reklama TV | 2024 |
| Waga | 1.49 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 25 x 33 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 38 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tkanina |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |