rowerki i jeździki
Jeździk Samochód Cozy Coupe - Dino
- Nr katalogowy:
170591-PE13
- Płeć: Dziewczynki
- Pozostałe parametry:
Wymiary opakowania: 73 x 38 x 42 cm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
309,00 zł / szt
380,07 zł brutto
Jeździk Samochód Cozy Coupe - Dino
Cozy Cupe-Dino to idealne rozwiązanie dla dzieci
Wyposażony w uchwyt w dachu do prowadzenia dla rodziców, możliwośc lokomocji nogami przez dziecko dzięki zdejmowanej dolnej płycie zabezpieczającej nogi, drzwi otwierane i zamykane, możliwośći zabezpieczenia dzrzwi przed otwarciem, z tyłu miejsce na napój dla dziecka, przednie koła obracalne o 360 stopni. Maksymalna waga dziecka 23 kg.
| Waga | 8520 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 410 x 730 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 170591-PE13 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 73 x 38 x 42 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |