pendrive
Pendrive Supersonic Rage Lite 32GB USB 3.2
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 32
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,75 zł / szt
30,44 zł brutto
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 100 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Patriot |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 55 x 21 x 10 mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość odczytu | 120 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |