pendrive
Pendrive Supersonic Rage Lite 32GB USB 3.2
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 32
- Full specification
Status: Out of stock
24.75 zł / szt
30.44 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Patriot |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 55 x 21 x 10 mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość odczytu | 120 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 100 x 135 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |