pendrive
Pendrive JumpDrive M22 32GB USB 2.0 Light Gold
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
4,6 x 12,2 x 25,6 mm
- Waga: 3.28
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
20,63 zł / szt
25,37 zł brutto
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 90 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lexar |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 4,6 x 12,2 x 25,6 mm |
| Waga | 3.28 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |