zabawa w dom
Kuchnia Miele Compact
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
9044
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
148,25 zł / szt
182,35 zł brutto
Kuchnia Miele Compact
Kto powiedział, że prace w kuchni są przeznaczone tylko dla dorosłych? Teraz każde dziecko może zostać Szefem Kuchni, Mistrzem Patelni, czy po prostu gospodynią domową. Przy produkcie firmy Klein radość zabawy odnajdą nie tylko dziewczynki, ale i chłopcy.
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 x 585 x 690 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 9044 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kuchnie |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 59 x 69 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |