pendrive
Pendrive JumpDrive M22 32GB USB 2.0 Light Gold
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
4,6 x 12,2 x 25,6 mm
- Waga: 3.28
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
20.63 zł / szt
25.37 zł gross
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 x 90 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lexar |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 4,6 x 12,2 x 25,6 mm |
| Waga | 3.28 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |