pendrive
Pendrive 128GB HP USB 3.1 HPFD755W-128
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
55,0 mm x 17,2 mm x 9,5 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
45,27 zł / szt
55,68 zł brutto
Uprość swój mobilny styl życia dzięki dyskowi flash USB HP x755w. Wyposażony w technologię USB 3.1 i przesuwaną konstrukcję bez pokrywek, x755w jest idealny do błyskawicznego przesyłania dużych plików, takich jak filmy, filmy i więcej.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 55,0 mm x 17,2 mm x 9,5 mm |
| Waga | 8.8 |
| Prędkość zapisu | 30 |
| Prędkość odczytu | 75 |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 80 x 10 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |