Obudowa ARX 700 Air EY2A012
- Liczba miejsc montażowych: 8
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Panel boczny: Szkło hartowane
- Pełna specyfikacja
Arx 700 Air
Skondensowaliśmy w nim najlepsze rozwiązania, jakie znamy i w efekcie powstała przewiewna twierdza, na jaką zasługują Twoje komponenty. Serio takiego przepływu powietrza, jaki zapewnia ta obudowa nie czujesz nawet przy szeroko otwartym oknie.
Arx 700 Air
To największa obudowa, jaką dotychczas stworzyliśmy (486×228×472 mm). Dzięki temu mieści wszystkie Twoje komponenty - na przykład wysoki system chłodzenia (do 179 mm), 8 wentylatorów (w tym 5 Stratusów 140 PWM w zestawie) i praktycznie każdą dostępną kartę graficzną (do 410 mm). Do tego trzyma je w przyjemnym przeciągu, bo panele (przedni i górny) z siatką umożliwiają przepływ świeżego powietrza i blokują kurz.
A Ty możesz kontrolować porządek przez okno z hartowanego szkła.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Endorfy |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Wymiary | 486 x 228 x 472 mm |
| Waga | 9.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 9900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 295 x 530 x 540 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |