przełączniki/rozdzielacze
Switch 3x1 HDMI, 1080p 60Hz
- Porty wejścia: 1 x HDMI
- Porty wyjścia: 3 x HDMI
- Wymiary:
1.5 / 5 / 5 cm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
48,01 zł / szt
59,05 zł brutto
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 67 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 3 x HDMI |
| Wymiary | 1.5 / 5 / 5 cm |
| Waga | 0.029 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |