do notebooków
Pamięć do notebooka DDR5 48GB(1*48GB)/5600
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 48
- Częstotliwość szyny pamięci: 5600 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
2 549,15 zł / szt
3 135,45 zł brutto
Pamięć do notebooka DDR5 48GB(1*48GB)/5600
Pamięć ta to nie tylko gwarancja doskonałej jakości, ale także pewność, że Twój notebook będzie działał z niezwykłą szybkością i efektywnością. Dzięki pojemności 48 GB oraz częstotliwości szyny pamięci wynoszącej 5600 MHz, możesz być pewien, że nawet najbardziej wymagające zadania będą wykonywane płynnie i bez opóźnień.
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 45 x 60 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kingston |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 48 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |