Zasilacz awaryjny UPS PR3000ERT2U
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 32 ~ 104 (°F)
- Temperatura robocza: 0 ~ 40 (°C)
- Względna wilgotność robocza (bez kondensacji): 0 ~ 95 ( % )
- Wysokość robocza: 0-10 000 stóp (0-3000 metrów) (stopy/metry)
- Temperatura przechowy
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Moc czynna: 3000
- Pełna specyfikacja
Zasilacz awaryjny UPS PR3000ERT2U
CyberPower PR3000ERT2U z konstrukcją do montażu w szafie rack gwarantuje zabezpieczenie zasilania dla systemów kina domowego, urządzeń multimedialnych, sprzętu IT, komputerów, stacji roboczych, NAS / urządzeń pamięci masowej, urządzeń telekomunikacyjnych, urządzeń sieciowych i systemów nadzoru. UPS stosuje topologię line-interactive z automatycznym regulatorem napięcia ( AVR) i oferuje stabilizowane czysto sinusoidalne napięcie na wyjściu, aby zapewnić wysoką jakość energii.
Wyjściowy współczynnik mocy UPS wynosi 1, co oznacza, że może on łączyć się z większymi obciążeniami niż konwencjonalny UPS. Posiada również funkcję Battery Management Technology, która pomaga akumulatorom uzyskać optymalną trwałość, równoważąc napięcie stringów baterii. Dwufazowe ładowanie akumulatora umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie akumulatora. Wymienialne w trakcie pracy UPSa zestawy akumulatorów pozwalają na łatwą konserwację bez przerywania zasilania. Wielofunkcyjny matrycowy wyświetlacz LCD obsługuje intuicyjną obsługę i szybką konfigurację. Panel LCD można obracać, aby dostosować go do sposobu instalacji.
- Topologia UPS Line-interactive
- Kompatybilny z aktywnym PFC
- Beznarzędziowa wymiana baterii
- Wysoki współczynnik mocy wyjściowej
- Ochrona przed przeciążeniem
- Technologia szybkiego ładowania
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Wyświetlacz stanu LCD
- Szeregowy port łączności
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
- Technologia Energy Saving
- Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
- Technologia zarządzania baterią
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Kluczowe/niekluczowe obciążenia
- Baterie wymienialne w trakcie pracy (Hot-swap)
- Filtrowanie EMI i RFI
- Port łączności USB
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Zdalne zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
Specyfikacja techniczna
| Producent | CyberPower |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 3000 |
| Czas ładowania | 3 |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Czas transferu (maks.) | 4 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 433 x 86,5 x 500 mm |
| Waga | 32.3 |
| Oprogramowanie | PowerPanel Business |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Waga | 39000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 620 x 580 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |