edukacyjne
Sekrety Elektroniki 80 eksperymentów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
85958
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
59,99 zł / szt
73,79 zł brutto
- Kompletny zestaw elementów, który pozwoli wejść w tajemniczy świat elektroniki i elektrotechniki.
- Zestaw może służyć, jako wspaniałe narzędzie, dzięki któremu poznajesz tajniki tych ciekawych dziedzin wiedzy.
- Może być używany zarówno w szkole jak i w domu.
- Zajmujące i stymulujące wyobraźnię eksperymenty zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy a jednocześnie pozwolą na poznanie zasad działania układów elektronicznych.
- Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich bezproblemowe łączenie za pomocą zaciskanych złączek.
- W oparciu o szczegółową instrukcję w języku polskim, dziecko w prosty sposób, niczym składanie klocków, buduje zestawy elektroniczne: np. urządzenie, które po zapadnięciu zmroku włącza światło.
- Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności, budując własne, zaprojektowane przez siebie układy.
- 88 ekscytujących eksperymentów.
| Waga | 520 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 265 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dromader |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 85958 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Mały elektronik |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27x20x4 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |