do PC
Pamięć DDR5 32GB/5600 CL46
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Częstotliwość szyny pamięci: 5600 MHz
- Rodzaj pamięci: DDR5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 170,10 zł / szt
1 439,22 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Oznaczenia |
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 50 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |