do PC
Pamięć DDR5 32GB/5600 CL46
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Częstotliwość szyny pamięci: 5600 MHz
- Rodzaj pamięci: DDR5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 170.10 zł / szt
1 439.22 zł gross
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Oznaczenia |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 50 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |