routery xDSL
Router ROG WiFi 7 GT-BE1900
- Model:
GT-BE19000
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Bezpieczeństwo:
- AiProtection
- VPN
- WiFi Encryption : WPA/WPA2/WPA3 Personal
- WPA/WPA2/WPA3 Enterprise
- Open System & OWE
- WPS
- Let's Encrypt
- DNS-over-TLS
- SSH
- Security Scan
- Fir
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
1 774,26 zł / szt
2 182,34 zł brutto
ROG Rapture WiFi 7 wciąż przesuwa granice możliwości gier i sieci. ROG Rapture GT-BE19000 to najlepszy trójpasmowy 12-strumieniowy router do gier WiFi 7 dostosowany do komputerów nowej generacji, z prędkością do 1,9 Gb/s, potężną przewodową przepustowością 31G i nowym sposobem przyspieszania rozgrywki.
| Waga | 4185 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 380 x 385 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | GT-BE19000 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Standardy | IPv6 |
| Liczba anten | 8 |
| Pasmo | 6 GHz |
| Wymiary | 350.41 x 350.41 x 220.6 mm |
| Waga | 2 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |