do PC
Pamięć DDR4 32GB/3200 CL22
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
796,70 zł / szt
979,94 zł brutto
Moduły pamięci DDR4 to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o najnowszych platformach Intel. Generacja DDR4 jest najpopularniejszym obecnie formatem w rodzinie modułów pamięci, wybieranym przez użytkowników.
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 50 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Radiator | Tak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |