do PC
Pamięć DDR4 32GB/3200 CL22
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
796.70 zł / szt
979.94 zł gross
Moduły pamięci DDR4 to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o najnowszych platformach Intel. Generacja DDR4 jest najpopularniejszym obecnie formatem w rodzinie modułów pamięci, wybieranym przez użytkowników.
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Radiator | Tak |
| Oznaczenia |
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 50 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |