Oprawy
Oprawa natynkowa GU10 MCE422W
- Zastosowanie: Wewnątrz budynku
- Czujnik ruchu: Nie
- Moc oprawy: 40
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
18,64 zł / szt
22,93 zł brutto
Punktowa oprawa natynkowa halogenowa GU10 MCE422 W, kolor biały, 80x115mm, aluminiowa
Wysokiej jakości aluminiowa oprawa halogenowa przeznaczona do natynkowego montażu wewnątrz pomieszczeń. Estetyczny wygląd i nowoczesny design sprawiają, że oprawa pasuje zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i komercyjnych i przemysłowych. Oprawa wyposażona jest w gniazdo żarówki GU10 i nie wymaga zastosowania dodatkowego zasilania.
- Napięcie robocze: 220-240V ~ 50 / 60Hz
- Oprawa sufitowa natynkowa aluminiowa do żarówek LED i halogenowych
- Wyposażona w zintegrowane gniazdo GU10
- Estetyczny wygląd
- Wysoka jakość wykonania
- Umożliwia skierowanie światła w wybranym kierunku
- Nowoczesny design pasuje zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i komercyjnych
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 85 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Zastosowanie | Wewnątrz budynku |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc oprawy | 40 |
| Rodzaj oprawy | Natynkowa |
| Źródło światła | Żarówka halogenowa |
| Wymiary | 80 x 115 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Gwint | GU10 |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |