Okulary VR AirVision M1 OLED/USB-C/Speakers/Black
- Pasuje do:
ROG Ally, notebooki i telefony z w pełni funkcjonalnymi portami Type-C
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługa 3D: Tak
- Pełna specyfikacja
Twoje okno na większy świat
Rewolucyjna technologia zapewniająca produktywność i nowe wrażenia z gier.
Odkryj nowy wymiar cyfrowej interakcji. Usprawnij swoją produktywność i wrażenia z gier dzięki urządzeniu, które zapewnia wciągające wrażenia, wykraczające poza konwencjonalne ekrany.
Graj na urządzeniach przenośnych Bezproblemowa integracja z ROG Ally
Odblokuj pełny potencjał swojej konsoli ROG Ally, dzięki ulepszonym efektom wizualnym i wciągającej rozgrywce. Zapewnij sobie bezproblemową kompatybilność i doskonałą wydajność.
Zwiększ swoją produktywność
Lekki i wszechstronny tryb pracy na wielu ekranach
Zwiększ swoją produktywność dzięki swobodzie pracy na wielu ekranach, w dowolnym miejscu. Ciesz się lekkim i wygodnym doświadczeniem, idealnym do wielozadaniowości i koncentracji.
Wizualny blask
Jasne i realistyczne kolory
Doświadcz zapierających dech w piersiach efektów wizualnych dzięki jasności 1100 nitów, ogromnemu 100-calowemu ekranowi (odpowiednik rozmiaru projekcji z odległości 3,75 m) i 95% gamie kolorów DCI-P3. Każdy szczegół ożywa dzięki żywym i realistycznym kolorom.
Bądź świadomy, bądź bezpieczny
Wysoka przezroczystość dla lepszej świadomości otoczenia
Dzięki 60% przezroczystości optycznej nasze urządzenie informuje Cię o otoczeniu bez uszczerbku dla immersyjnego oglądania, w porównaniu z 12% przezroczystością rozwiązań konkurencyjnych.
Komfort, o którym możesz zapomnieć
Super lekki, zupełnie jak piórko
Waży zaledwie 87 g, jest przeznaczony do długotrwałego użytkowania.
Dyskretne doświadczenie
Wciągający dźwięk
Ciesz się kinowymi wrażeniami dzięki wbudowanym głośnikom i mikrofonowi z redukcją szumów, zapewniającym czysty i wciągający dźwięk, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności.
Komfort i bezpieczeństwo
Certyfikat TÜV Eye zapewnia jakość
Certyfikat potwierdzający spełnianie najwyższych standardów ochrony oczu, zmniejszający zmęczenie i zapewniający komfort oglądania.
Spersonalizowane wrażenia wizualne
Konfigurowalna obsługa wielu ekranów i kontrola proporcji
Dzięki aplikacji AirVision możesz dostosować swoje wrażenia z oglądania. Skonfiguruj układy wieloekranowe, dostosuj odległość ekranu i skonfiguruj tryby zgodnie z własnymi potrzebami. W celu uzyskania najlepszych wrażeń, zaleca się korzystanie z najnowszej wersji systemu Windows (wersja 24H2 lub nowsza).
| Waga | 742 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 225 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Pasuje do | ROG Ally, notebooki i telefony z w pełni funkcjonalnymi portami Type-C |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługa 3D | Tak |
| Pole widzenia | 38 |
| Technologia obrazu | OLED |
| Częstotliwość odświeżania 3D | 72 |
| Wymiary | 17.1 x 5.3 x 17 cm |
| Waga | 0.08 |
| Pozostałe parametry | Obsługuje 100-calowy Wyświetlacz o Imponującej Jasności 1100 nitów i Kinowej Gamie Kolorów 95% DCI-P3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |