RC
Pojazd RC Double Eagle Mercedes Arocs
- Częstotliwość: 2.4
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
247,78 zł / szt
304,77 zł brutto
Pojazd RC Double Eagle Mercedes Arocs
Zdalnie sterowana zabawka w skali 1:20. Zestaw gotowy do uruchomienia po wyjęciu z pudełka.
- Jazda do przodu i wstecz, skręty w lewo/prawo, stop
- Sygnalizacja świetlno-dźwiękowa
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATA |
|---|---|
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | DO-E562 |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Ciężarówki |
| Skala | 1:20 |
| Prędkość (maks.) | 2.5 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 98 x 18 x 16 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 2645 kg |
|---|---|
| Wymiary | 276 x 745 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |