Odtwarzacz multimedialny TV box S 2 gen
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Usługi internetowe: Tak
- Pełna specyfikacja
XIAOMI TV BOX S (2ND GEN)
ODTWARZACZ MULTIMEDIÓW DO STRUMIENIOWEGO PRZESYŁANIA W JAKOŚCI ULTRA HD 4K
LEPSZY OBRAZ W KAŻDYCH WARUNKACH OŚWIETLENIOWYCH
Dzięki Dolby Vision i HDR10+ obrazy teraz posiadają większy zakres dynamiczny oraz imponującą jasność, kontrast i barwy niż wcześniej. Obrazy HDR mają również bardziej szczegółowe cienie i świetliste akcenty.
NIEZWYKŁE WRAŻENIA DŹWIĘKOWE
Jako rewolucyjna technologia dźwięku przestrzennego, Dolby Atmos przenosi ostateczne doznania kinowe do twojego salonu, otaczając cię potężnymi efektami dźwiękowymi, a także DTS-HD dostarcza niezwykle wysokiej jakości dźwięk.
POTĘŻNY PROCESOR
Czterordzeniowy procesor zapewnia wydajne działanie. Dzięki wysokowydajnej karcie graficznej, telewizor może teraz stać się twoją nową platformą rozrywkową. Kombinacja 2 GB pamięci RAM + 8 GB pamięci ROM oferuje jeszcze bardziej płynne doznania podczas oglądania.
ROZRYWKA, KTÓRĄ KOCHASZ, Z NIEWIELKĄ POMOCĄ GOOGLE
Google TV łączy filmy, seriale i wiele więcej z różnych aplikacji i subskrypcji i organizuje je specjalnie dla Ciebie. Odkrywaj nowe treści do oglądania dzięki rekomendacjom opartym na tym, co już oglądasz i czym się interesujesz, spośród subskrypcji i dostępnych dla Ciebie treści.
ZRÓB WIĘCEJ NA TELEWIZORZE ZA POMOCĄ GŁOSU
Twój telewizor jest teraz bardziej pomocny niż kiedykolwiek. Poproś Google o wyszukanie filmów, uruchomienie aplikacji, odtwarzanie muzyki i kontrolowanie telewizora - wszystko za pomocą głosu. Możesz także otrzymywać odpowiedzi, kontrolować urządzenia inteligentnego domu i wiele więcej. Wystarczy powiedzieć "Ok Google" lub nacisnąć przycisk Asystenta Google na pilocie, aby zacząć korzystać.
PILOT 360° BLUETOOTH I IR
Intuicyjne rozmieszczenie przycisków oraz funkcja Bluetooth umożliwiają szybszy dostęp do ulubionych treści z dowolnego kąta. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi podczerwieni (IR) możesz również kontrolować zasilanie i głośność na swoim telewizorze lub soundbarze za pomocą jednego pilota.
PROJEKCJA BEZPRZEWODOWA
Wbudowany Chromecast ułatwia wyświetlanie treści z urządzeń inteligentnych na telewizorze, co pozwala na szerszy kąt widzenia.
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 105 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Usługi internetowe | Tak |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne | Obsługiwane aplikacje
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość | UHD 4K |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |