radiobudziki
Zegar retro HR5BR FM USB Alarm
- System: Radio
- Budzik: Tak
- Pasma: FM (UKF)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
111,09 zł / szt
136,64 zł brutto
| Waga | 708 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 190 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 50 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Wymiary | 156 x 98 x 66 mm |
| Waga | 0.42 |
| Akcesoria w zestawie | Pilot |
| Funkcje specjalne | Odtwarzacz USB i microSD z odczytem pilków MP3 |
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Kremowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |