odtwarzacze MP3/MP4
Odtwarzacz MP3,MP4,8GB,FM SFP 5870BS
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymiary:
84,5 x 42,5 x 10 mm
- Waga: 25
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
98,06 zł / szt
120,61 zł brutto
| Waga | 119 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 110 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymiary | 84,5 x 42,5 x 10 mm |
| Waga | 25 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Interfejs | wyjście na słuchawki (mini jack) |
| Oznaczenia | |
| Cechy i funkcje | Radio |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |