odtwarzacze MP3/MP4
Odtwarzacz MP3,MP4,8GB,FM SFP 5870BS
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymiary:
84,5 x 42,5 x 10 mm
- Waga: 25
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
98.06 zł / szt
120.61 zł gross
| Weight | 119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 110 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymiary | 84,5 x 42,5 x 10 mm |
| Waga | 25 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Interfejs | wyjście na słuchawki (mini jack) |
| Oznaczenia | |
| Cechy i funkcje | Radio |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |