Odkurzacz workowy T7/1 1.527-181.0
- Moc: 850
- Poziom hałasu: 62
- Funkcje: Składana rura
- Pełna specyfikacja
Odkurzacz workowy T 7/1 Classic
Lekki, mocny i cichy odkurzacz o wysokiej wydajności. Charakteryzuje się bardzo małą masą - 3,5 kg.
Odkurzacz o solidnej konstrukcji przeznaczony do czyszczenia podłóg twardych, dywanów, tapicerek, czyszczenia w domach, biurach, pokojach hotelowych i obszarach wrażliwych na hałas. Za sprawą swojej niskiej masy jest bardzo wygodny w użyciu i może być łatwo transportowany pomiędzy obszarami czyszczenia. Doskonałe rezultaty czyszczenia zapewnia duże podciśnienie 230 mbar. Niski poziom ciśnienia akustycznego = 63 db(A) przekłada się na cichą pracę odkurzacza. W wyposażeniu 2 m wąż ssący, rury ssące 3x35 cm, dysza podłogowa 270 mm (dwufunkcyjna, przełączana do pracy na powierzchniach twardych i dywanowych) oraz torebka filtracyjna.
- Niska waga
- Główny filtr koszykowy dla jeszcze lepszej filtracji - Filtr główny zapewnia optymalne oczyszczanie powietrza z kurzu i pozwala odkurzać bez użycia worka filtracyjnego
- Maksymalna siła ssąca przy minimalnym poborze prądu
- Hak na przewód zasilający
Specyfikacja techniczna
| Producent | Karcher |
|---|---|
| Moc | 850 |
| Poziom hałasu | 62 |
| Funkcje | Składana rura |
| System parkowania | Poziomy |
| Filtr | Torebki filtracyjne |
| Wymiary | 375 x 285 x 310 mm |
| Waga | 3.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 7.5 |
| Długość przewodu | 2 |
| Typ | Odkurzacz warsztatowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 5680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 325 x 375 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |