myszki
Mysz bezprzewodowa TM-201 eco
- Model:
TM-201
- Przeznaczenie: Notebook
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
15,96 zł / szt
19,63 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | TM-201 |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasięg | 8 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 95 x 57 x 40 mm |
| Waga | 84 |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 277 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 170 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |