rejestratory
Rejestrator IP DS-7608NXI-K1
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 1
- Złącza: 2 x USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
406,59 zł / szt
500,11 zł brutto
8-kanałowy rejestrator wideo AcuSense 4K serii 1U K
- Do 8-kanałowych wejść kamer IP
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Możliwość dekodowania do 1 kanałów przy 12 MP lub 2 kanałów przy 8 MP lub 4 kanałów przy 4 MP lub 8 kanałów przy 1080p
- Przepustowość przychodząca do 80 Mbps
- Zastosuj technologię Hikvision Acusense, aby zminimalizować wysiłek ręczny i koszty bezpieczeństwa
| Waga | 1703 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 425 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Tryby wyświetlania | Wideo I Dźwięk Wejście Wideo IP 8-kan Przepustowość Przychodząca 80 Mb/s Przepustowość Wychodząca 80 Mb/s Wyjście HDMI 1-kanał, 4K (3840 × 2160)/30 Hz, 2K (2560 × 1440)/60 Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1600 × 1 |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 1 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Wejścia BNC | 0 |
| Wyjścia BNC | 0 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Kompresja audio | G.711u |
| Wymiary | 320 mm × 240 mm × 48 mm |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE EN 55032:2015, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 50130-4, EN 55035:2017 Uzyskany Certyfikat CE, FCC, IC, CB, KC, UL, Rohs, Reach, WEEE, RCM, UKCA, LOA, BIS;CE, CB, KC, Reach, WEEE, RCM, UKCA, LOA |
| Maks. pojemność dysków | 10 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2048 x 1536 (QXGA) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |