Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
166,21 zł / szt
204,44 zł brutto
Odkurzacz workowy ORA VM1036
- Regulacja mocy - regulacja mocy ssania zapewnia skuteczniejszą i bardziej efektywną pracę odkurzacza.
- Ssawkoszczotka uniwersalna - odkurzaj całe mieszkanie bez konieczności zmiany końcówek. Uniwersalna szczotka 2w1 umożliwia jej wygodne dostosowywanie do odkurzanej powierzchni.
- Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża - regulacja mocy w rączce daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby.
- Sygnalizacja pełnego worka - o konieczności wymiany worka poinformuje Cię czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza.
- Poziomy i pionowy system parkowania - specjalny system uchwytów na wąż umożliwia odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem - jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia.
- Dodatkowy filtr przed silnikiem - filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.
| Waga | 5800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 460 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Amica |
|---|---|
| Moc | 900 |
| Poziom hałasu | 78 |
| Zasięg | 8 |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Składana rura |
| Worek | Paper-bag |
| Filtr | EPA 10 |
| Wymiary | 257 x 377 x 248 mm |
| Waga | 4.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność | 2 |
| Długość przewodu | 5 |
| Typ | Workowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |