Odkurzacz workowy linia 600 EB61CWPTD
- Moc: 750
- Poziom hałasu: 73
- Zasięg: 12
- Pełna specyfikacja
Odkurzacz workowy linia 600 EB61CWPTD
Płynne odkurzanie. Doskonała skuteczność.
Odkurzacz workowy Clean 600 jest wyposażony w szczotkę z funkcją automatycznego wykrywania rodzaju podłogi i zapewnia intuicyjny dostęp do podzespołów - dla niezawodnej wydajności przy rzadszych przerwach.
Test wewnętrzny zrealizowany zgodnie z normą IEC 60312-1
Specjalna konstrukcja szczotki Dust Magnet Silent zapewnia dużą siłę zasysania drobnych cząstek, aby zbierać do 100% kurzu ze szczelin.
Sprzątanie stało się proste
Teraz dzięki możliwości obsługi stopą odkurzanie jest jeszcze prostsze. Możesz bez użycia rąk zwijać przewód, włączać i wyłączać odkurzacz oraz zmieniać ustawienie mocy.
Higienicznie czystszy dom
System filtracji HEPA może odfiltrować do 99,99% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, czyli drobnego kurzu, roztoczy i alergenów, dzięki czemu dostarcza czystsze powietrze.
Wydajny, przyjazny środowisku i nawet w 50% wykonany z plastiku z recyklingu
50% wykorzystanego plastiku pochodzi z recyklingu, a dokumentacja jest drukowana na papierze z makulatury. Przyjazna środowisku i czysta wydajność bez kompromisów.
Płynne i łatwe odkurzanie dzięki zwrotnym kołom
Zwrotne koła usprawniają manewrowanie na różnych podłożach. 12-metrowy zasięg pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się między pomieszczeniami.
Dołączone akcesoria
W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: szczotkę do różnych powierzchni Dust Magnet Silent, elektrostatyczną szczotkę do kurzu Duster, szczotkę do usuwania sierści Trinity pet, wielofunkcyjną szczotkę 3w1, pojemnik na akcesoria, worek s-bag Classic Long Performance.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 750 |
| Poziom hałasu | 73 |
| Zasięg | 12 |
| System parkowania | Poziomy |
| Worek | S-bag |
| Filtr | Zmywalny |
| Funkcje | Wskaźnik zapełnienia worka |
| Moc ssania | 232 |
| Wymiary | 238.5 x 436.7 x 306.6 mm |
| Waga | 6.81 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 3.5 |
| Długość przewodu | 9 |
| Typ | Workowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Data Act | Link |
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 400 x 600 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |