opcje do szaf
Półka do szaf 19 600 mm czarna
- Wysokość: 1U
- Obciążenie (maks.): 25
- Wymiary:
483 x 300 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
47,36 zł / szt
58,25 zł brutto
Półka 1U pasująca tylko do szaf wiszących i stojących 19" Lanberg o głębokości 450 mm i 600 mm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lanberg |
|---|---|
| Wysokość | 1U |
| Obciążenie (maks.) | 25 |
| Wymiary | 483 x 300 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Szerokość | 483 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1710 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 490 x 310 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |