koncentratory USB
HUB USB3.2 Gen2 typ C, 4 porty USB-C
- Liczba portów: 4
- Ładowanie urządzeń: Nie
- Rodzaj: Pasywny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
54,61 zł / szt
67,17 zł brutto
4-portowy HUB USB-C 3.2 (Gen 2) typu C
- Stylowa, metalowa obudowa
- USB 3.2 - ultrawysoka prędkość przesyłu danych do 10 Gb/s
- Nadaje się do urządzeń USB typu C OTG i komputerów PC Hub USB 3.2 (Gen 2) ze zintegrowanym kablem USB typu C
- 4 porty USB-C obsługujące transfer danych z prędkością 10 Gb/s
- Kompatybilny z systemami i urządzeniami USB 3.x i 2.0
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Rodzaj | Pasywny |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Wymiary | 100 x 36 x 10 mm |
| Waga | 47 |
| Pozostałe parametry | Przepustowość: 10 Gb/s |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 18 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 75 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |