Odkurzacz mokro i sucho FDU 2004-E
- Moc: 1400
- Worek: Brak worka
- System parkowania: Pionowy
- Pełna specyfikacja
Odkurzacz mokro i sucho FDU 2004-E
Odkurzacz do pracy na mokro i na sucho o mocy tysiąc czterysta Watt jest wyposażony w bawełniany filtr z mocnymi włóknami wyłapujący najdrobniejsze zanieczyszczenia. Bawełniany filtr jest zdejmowany intuicyjnie bez użycia narzędzi. Wystarczy odpiąć dwie klamry i zdjąć silnik. Chromowany pojemnik o pojemności trzydziestu litrów, wyposażony w podstawkę z kółkami, wystarcza na odpowiednią ilość odkurzanego materiału i wodę. Odkurzacz jest wyposażony w plastikowy wąż o długości dwa i pół metra oraz akcesoria gwarantujące komfortowy zasięg podczas sprzątania podwórka, garażu, warsztatu czy samochodu. Z gniazda elektrycznego można korzystać podczas pracy w warsztacie do podłączania różnego rodzaju szlifierek czy pilarek, ale również w celu podłączenia myjek wysokociśnieniowych do czyszczenia zewnętrznych płyt i tarasów. Zaletą gniazda jest włączanie odkurzacza w momencie uruchomienia podłączonego urządzenia, dzięki czemu nie trzeba obsługiwać dwu włączników.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fieldmann |
|---|---|
| Moc | 1400 |
| Worek | Brak worka |
| System parkowania | Pionowy |
| Filtr | Bawełniany |
| Funkcje | Składana rura |
| Akcesoria w zestawie | - Plastikowy wąż: 2,5 m |
| Pojemność | 30 |
| Typ | Odkurzacz warsztatowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 8400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 365 x 625 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |