radioodtwarzacze
Boombox M-380 GB czarny
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
679,54 zł / szt
835,83 zł brutto
Boombox M-380 GB czarny
Jakość dźwięku
Model M-380 GB oferuje moc 80 W z regulacją basów i tonów wysokich, a jego drewniana obudowa zapewnia bogate i głębokie brzmienie.
Funkcje
M-380 GB zapewnia dużą wszechstronność dzięki odtwarzaczowi CD, magnetofonowi kasetowemu, portowi USB do plików MP3, łączności Bluetooth oraz tunerowi FM, obejmując szeroki zakres źródeł dźwięku.
Design
Boombox M-380 GB wyróżnia się kultowym designem z woltomierzami, fluorescencyjnymi wstawkami, ponadwymiarowymi gabarytami i drewnianą obudową wyposażoną w składaną rączkę!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Muse |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 80 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| System | Boombox |
| Wymiary | 271 x 171 x 670 mm |
| Waga | 6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający |
| Funkcje specjalne |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 6100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 348 x 448 x 738 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |