Status: Brak na stanie
566,39 zł / szt
696,66 zł brutto
Odkurzacz bezworkowy BGC21X300
Odkurzacz bezworkowy Seria I 4 z technologią silników Bosch o 10 letniej gwarancji w kompaktowymm designie. Charakteryzuje się wysoką skutecznością odkurzania dzięki potrójnej cyrkulacji powietrza - Technologia Power AirCycle. Zastosowano regulację mocy - Power Control. Łatwe i higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz - EasyClean.
- Podwójna filtracja powietrza
- Filtr antyalergiczny HEPA - zmywalny
- System wygodnego przechowywania węża
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 550 |
| Poziom hałasu | 77 |
| Zasięg | 10 |
| Worek | Brak worka |
| Filtr | HEPA |
| Funkcje | Uchwyt |
| Wymiary | 290 x 301 x 446 mm |
| Waga | 6.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 2 |
| Długość przewodu | 7 |
| Typ | Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 585 x 365 x 320 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |