obudowy
Obudowa - Versa H16 TG - Black
- Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
- Liczba miejsc montażowych: 8
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
182,05 zł / szt
223,92 zł brutto
Obudowa - Versa H16 TG - Black
| Waga | 5400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 450 x 435 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 5 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 330 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 175 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Maksymalna długość zasilacza | 170 |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm ARGB (przód) |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Wymiary | 404 * 216 * 378 mm |
| Waga | 4.71 |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |