Ładowarka 100W USB Type-C Czarna
- Moc: 100
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Gdziekolwiek zabierze cię Twoja podróż służbowa, czy to do biura, czy do klienta, niezbędne jest, aby być w pełni naładowanym na podróż. Weź ze sobą ładowarkę Targus 100W USB-C PD - i utrzymuj swoją laptopa, tablet lub telefon USB-C naładowane.
Zasilacz obsługuje moc do 100W, co wystarcza dla większości urządzeń laptopowych do 17 cali. Zasilacz wykorzystuje technologię Power Delivery i łączy się z rozwiązaniami ochrony mocy Targus, aby zapewnić szybkie i bezpieczne ładowanie, optymalizując prąd ładowania w każdym momencie. Zapewnia ochronę przed natychmiastowymi uszkodzeniami spowodowanymi nadprądem i przegrzaniem oraz chroni długoterminowe zdrowie baterii, wydłużając żywotność urządzenia.
Kompaktowy i lekki, zapobiega również splątaniu kabli i utrzymuje je w porządku dzięki dołączonej opasce na kabel.
| Waga | 627 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 170 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 19.2 x 5.3 x 17 cm |
| Waga | 0.53 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |