karty dźwiękowe
Karta dźwiękowa Virtus Plus USB2.0
- Złącza: 1x 3,5mm minijack Mikrofon
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Częstotliwość próbkowania: 44.1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
17,18 zł / szt
21,13 zł brutto
Ten łatwy do zainstalowania adapter dźwięku USB zapewnia dodatkową kartę dźwiękową do komputera lub laptopa. Wystarczy podłączyć adapter do dowolnego wolnego portu USB, podłączyć zestaw słuchawkowy lub głośnik. Idealny do laptopów. Łatwy do zainstalowania.
| Waga | 31 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 100 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Mikrofon |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Częstotliwość próbkowania | 44.1 |
| Wymiary | 50 x 20 x 10 mm |
| Waga | 10 |
| Chipset | CMedia CM108B |
| Wymagania sprzętowe | Wolny port USB |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |