obudowy/kieszenie na dyski
Obudowa USB 3.1 Type-C 3740-C31
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Wymiary:
127 x 225 x 170 mm
- Waga: 2.128
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
602,40 zł / szt
740,95 zł brutto
Obudowa USB 3.1 Type-C SINGLE dla dysków twardych / dysków SSD 4x 2,5"/ 3,5"
| Waga | 3100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 275 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 127 x 225 x 170 mm |
| Waga | 2.128 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |