obudowy
Obudowa SILENT BASE 802 Window Black BGW39
- Liczba miejsc montażowych: 10
- Panel boczny: Tak
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 7
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
499,16 zł / szt
613,97 zł brutto
Obudowa Be quiet! SILENT BASE 802
be quiet! Silent Base 802 Black to obudowa dedykowana wyjątkowo cichym i wydajnym konfiguracjom.
- Wymienna pokrywa górna i panel przedni zapewniają maksymalny przepływ powietrza lub cichą pracę
- Trzy wentylatory Pure Wings 2 140mm gwarantują doskonały przepływ powietrza
- Grube maty wyciszające dla lepszej redukcji hałasu
- Najnowocześniejszy panel I/O z kontrolerem wentylatorów i złączem USB 3.2
- Oddzieloną tackę płyty głównej można zastosować w układzie odwróconym
- Odłączany wspornik górny ułatwia montaż radiatorów i wentylatorów
- Kompatybilny z radiatorami do 420mm
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 10 |
| Panel boczny | Tak |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 7 |
| Złącza na przednim panelu | Kontroler wentylatorów |
| Wymiary | 539 x 281 x 553 mm |
| Waga | 13.2 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Format | ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 15000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 620 x 620 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |