Torba do notebooka Eco Multi Scale 15-17.3 cali, czarna
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu od 15 do 17.3 cali
- Notebooki o wymiarach maksymalnych: 420 x 285 x 40 mm
- Wymiary:
440 x 325 x 65 mm
- Waga: 0.94
- Pełna specyfikacja
Torba do notebooka Eco Multi Scale 15-17.3 cali, czarna
Eco Multi SCALE zapewnia doskonałą ochronę urządzeń oraz jest wygodna i łatwa do przenoszenia. Przeznaczona do codziennego użytku. Wyposażona w praktyczne funkcje, które ułatwiają życie. Zamykana komora główna zapewnia potrójną ochronę laptopa o przekątnej 15-17,3 cala: otaczająca ją wyściółka z pianki o dużej gęstości (HDF), wzmocniona metalem rama i niezawodne mocowanie dzięki paskowi mocującemu i regulowanej przegródce. Tablety do 12,9" można bezpiecznie przechowywać w wyściełanej wsuwanej kieszeni. Przestronna kieszeń przednia pomaga utrzymać porządek dzięki funkcjonalnemu podziałowi na przegrody na smartfona, ładowarkę, długopisy i inne akcesoria mobilne. Dokumenty zmieszczą się w osobnym otworze z tyłu torby. Wygodnie uformowane, nitowane uchwyty do przenoszenia, regulowany, wyściełany pasek na ramię i pasek do mocowania wózka z tyłu torby zapewniają elastyczność w użytkowaniu i wygodny transport. Eco Multi SCALE jest idealna dla Ciebie, jeśli jesteś zawsze w ruchu i chcesz wesprzeć recykling butelek PET za pomocą ekologicznej torby.
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 440 x 325 x 65 mm |
| Waga | 0.94 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 9700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 470 x 350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |