pendrive
Pendrive Hayabusa U301 32GB USB 3.2 gen.1 biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
51.4 x 21.4 x 8.4 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
24,37 zł / szt
29,98 zł brutto
- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U301 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd.
- Prosta konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U301 sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie.
- Pamięć flash USB KIOXIA TransMemory U301 proste rozwiązanie do przechowywania multimediów. Pamięć mała rozmiarem, ale wielka pojemnością z technologią USB 3.2 Gen 1. Pojemność modeli do 128 GB pozwoli Ci na skoordynowanie jeszcze większej ilości danych pomiędzy różnymi urządzeniami..
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kioxia |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 51.4 x 21.4 x 8.4 mm |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 130 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |