obudowy
Obudowa Pop Silent Black Solid
- Liczba miejsc montażowych: 9
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
258,47 zł / szt
317,92 zł brutto
Fractal nie idzie na kompromis w kwestii piękna i elastyczności, ale łączy estetykę i funkcjonalność z serią Pop. Pop Silent jest niezwykle cichy, dając użytkownikowi wiele możliwości wyboru i miejsca do montażu.
- Uszczelnione panele przedni i górny, panele boczne z bitumiczną pianką dźwiękochłonną dla doskonałego tłumienia hałasu
- Zawiera 3 wentylatory 120 mm Aspect
- Zawiera dwie tace do przechowywania, które mogą pomieścić jednocześnie bardzo wszechstronne dyski 3,5" i 2,5"
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 540 x 300 x 540 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 9 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Wymiary | 473,5 x 215 x 454 mm |
| Waga | 7.3 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |