kamery
Wideobar A40-010
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 10
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
4 814,91 zł / szt
5 922,34 zł brutto
| Waga | 5600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 750 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Soundbary |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Czułość | 38 |
| Separator | Parametry głośnika |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Kąt widzenia poziomy | 110 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 650 × 62 × 80 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |