obudowy
Obudowa Light Base 600 LX White
- Liczba miejsc montażowych: 3
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
552,94 zł / szt
680,12 zł brutto
Obudowa Light Base 600 LX White
Wyjątkowa pod każdym względem
Przygotuj się na praktycznie każdy dostępny komponent PC i spraw, by Light Base 600 LX White z wentylatorami ARGB stała się Twoim kreatywnym placem zabaw.
- W pełni przeszklony przedni i boczny panel zapewnia wspaniały panoramiczny widok na wszystkie komponenty komputera.
- Imponujące podświetlenie pod każdym kątem dzięki masywnej taśmie LED ARGB.
- 4 wentylatory Light Wings LX 120mm PWM White zapewniają wysoki przepływ powietrza i cichą pracę.
- Intuicyjna obsługa umożliwia zmianę na układ odwrócony lub poziomy w dosłownie kilka sekund.
- Przestronna konstrukcja dla dwóch chłodnic 360 mm jednocześnie i płyty głównej ATX.
- Obsługa płyt głównych z tylnym złączem.
| Waga | 13620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 525 x 385 x 560 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | Power |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (dół) |
| Wymiary | 435 x 305 x 450 mm |
| Waga | 12.1 |
| Video | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |