odtwarzacze MP3/MP4
Odtwarzacz CD Discman PCD-498N
- Wymiary:
140x150x25 mm
- Waga: 0.2
- Pozostałe parametry:
- Wyświetlacz / podświetlenie LCD
- Zasilacz 5-woltowy kabel USB 2 baterie AA
- Gniazdo słuchawkowe Jack 3,5 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
143,02 zł / szt
175,91 zł brutto
Odtwarzacz CD Discman PCD-498N
Specyfikacja techniczna
| Producent | Roadstar |
|---|---|
| Wymiary | 140x150x25 mm |
| Waga | 0.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Interfejs | USB 2.0 |
| Typ nośnika | CD-R |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 297 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 150 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |